Κυριακή, 3η Μαρτίου 2024  1:09: μμ
  rss button fb button fb button
Τετάρτη, 11 Οκτωβρίου 2023 17:05

Περιφερειακές Εκλογές: Τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας όλων των συνδυασμών στην Αιτωλοακαρνανία

Αναρτήθηκαν το μεσημέρι της Τετάρτης στο Πρωτοδικείο Μεσολογγίου τα επίσημα αποτελέσματα των αυτοδιοικητικών εκλογών στο νομό Αιτωλοακαρνανίας.

Δείτε τα αποτελέσματα με τη σταυροδοσία για τους υποψηφίους περιφερειακούς συμβούλους όλων των παρατάξεων.

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ για όλους

Καταχωρημένα Τμήματα 586
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αιτωλοακαρνανίας
1 ) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26686
2 ) ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 22253
3 ) ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15073
4 ) ΔΑΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11003
5 ) ΠΑΪΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 9960
6 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 9417
7 ) ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΛΙΝΟΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 7465
8 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6882
9 ) ΓΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6851
10 ) ΛΑΠΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6069
11 ) ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 5871
12 ) ΣΙΔΗΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 5748
13 ) ΣΚΛΗΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5515
14 ) ΡΟΥΣΗ-ΝΤΖΙΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5342
15 ) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 5277
16 ) ΣΑΚΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 4712
17 ) ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4684
18 ) ΓΡΑΒΑΛΟΥ-ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4195
19 ) ΔΑΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 3877
20 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3874
21 ) ΣΥΨΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3578
22 ) ΒΛΑΧΟΣ (ΒΡΕΚΟΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3434
23 ) ΚΙΡΚΙΝΕΖΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3316
24 ) ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ 3224
25 ) ΝΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3050
26 ) ΤΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2819
27 ) ΜΠΡΙΑΝΗ ΑΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 2774
28 ) ΓΚΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 2683
29 ) ΓΛΑΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 2485
30 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΤΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2353
31 ) ΣΑΜΑΡΤΖΟΠΑΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΑΝΤΕ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2148
32 ) ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1924
33 ) ΚΟΥΤΖΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1165

Νέα Δυτική Ελλάδα – Ενωμένοι Μπορούμε

Καταχωρημένα Τμήματα 586

Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αιτωλοακαρνανίας

1 ) ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 2229
2 ) ΜΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΖΗΚΟΥ 1630
3 ) ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1591
4 ) ΜΠΡΕΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 1319
5 ) ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1016
6 ) ΚΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 975
7 ) ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 904
8 ) ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 809
9 ) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 765
10 ) ΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΟΜΠΡΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 759
11 ) ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 739
12 ) ΚΕΤΣΙΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 734
13 ) ΜΑΚΡΑΣΙΜΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 700
14 ) ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΤΕΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 674
15 ) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 667
16 ) ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 658
17 ) ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΟΝΤΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 603
18 ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 595
19 ) ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ – ΚΟΝΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 555
20 ) ΚΑΒΒΑΔΑ – ΜΥΡΙΩΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 553
21 ) ΚΑΚΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 522
22 ) ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 510
23 ) ΓΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 472
24 ) ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 469
25 ) ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΜΙΧΑΗΛ 430
26 ) ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 359
27 ) ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 348
28 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 332
29 ) ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 299
30 ) ΛΑΪΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 285
31 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 258
32 ) ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 232
33 ) ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 219

ΜΑΖΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ – ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 586

Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αιτωλοακαρνανίας
1 ) ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2296
2 ) ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2070
3 ) ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του ΣΩΚΡΑΤΗ 2021
4 ) ΞΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ 1958
5 ) ΤΣΙΜΠΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1939
6 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1302
7 ) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 1088
8 ) ΚΑΠΕΡΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1058
9 ) ΠΡΕΒΕΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1051
10 ) ΛΑΓΑΡΗ ΣΙΑΜΑΝΤΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ (ΝΟΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 950
11 ) ΚΩΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 875
12 ) ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 744
13 ) ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 718
14 ) ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 714
15 ) ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 676
16 ) ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 639
17 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 616
18 ) ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 610
19 ) ΚΟΤΣΑΛΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 347
20 ) ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΡΙΚΛΗ 344
21 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 157
22 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΟΥΛΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 147
23 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 131

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 586
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αιτωλοακαρνανίας

1 ) ΚΑΡΝΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1854
2 ) ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1631
3 ) ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 1255
4 ) ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 801
5 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 667
6 ) ΒΛΑΧΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 627
7 ) ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 621
8 ) ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 564
9 ) ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 550
10 ) ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 547
11 ) ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 539
12 ) ΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 518
13 ) ΜΠΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 511
14 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 479
15 ) ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 456
16 ) ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 456
17 ) ΠΙΤΣΟΥΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 447
18 ) ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 444
19 ) ΜΠΕΡΕΡΗ ΝΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 427
20 ) ΚΟΛΟΒΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 424
21 ) ΤΣΙΑΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 414
22 ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 412
23 ) ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 402
24 ) ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 344
25 ) ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 336
26 ) ΜΟΣΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 330
27 ) ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 297
28 ) ΚΑΣΣΑΡΑ ΔΑΝΑΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 296
29 ) ΓΚΙΟΥΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 272
30 ) ΠΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 260
31 ) ΜΠΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 235
32 ) ΚΟΤΣΙΛΗΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 221
33 ) ΛΙΟΠΕΤΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 217

ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 586
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αιτωλοακαρνανίας
1 ) ΚΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 603
2 ) ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 416
3 ) ΜΠΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 373
4 ) ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 208
5 ) ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΝΕΦΕΛΗ του ΑΡΗ 182
6 ) ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 173
7 ) ΣΚΑΝΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 164
8 ) ΑΜΒΡΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 163
9 ) ΣΑΛΤΑΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΘΕΟΦΑΝΗ 139
10 ) ΚΑΡΥΠΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134
11 ) ΜΗΤΡΟΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 125
12 ) ΚΤΕΝΑ ΕΡΙΕΤΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 124
13 ) ΒΑΣΚΑΝΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΜΗΤΣΟΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ 113
14 ) ΖΗΒΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 113
15 ) ΝΤΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 103
16 ) ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 102
17 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 89
18 ) ΤΣΟΚΑΝΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 82
19 ) ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 74
20 ) ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 37

ΟΙ ΝΕΟΙ ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 586

Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αιτωλοακαρνανίας
1 ) ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ 196
2 ) ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 175
3 ) ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
4 ) ΣΕΛΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ 138
5 ) ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 136
6 ) ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 122
7 ) ΜΠΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 114
8 ) ΣΤΑΜΑΤΗ ΞΗΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 105
9 ) ΠΑΓΑΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 103
10 ) ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 99
11 ) ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 97
12 ) ΜΙΝΑΙ ΣΑΡΑ του ΛΑΝΤΙΜΙΡ 81
13 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 586

Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αιτωλοακαρνανίας
1 ) ΒΡΑΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 231
2 ) ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
3 ) ΜΠΑΘΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 196
4 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
5 ) ΑΥΖΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 162
6 ) ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ 153
7 ) ΠΑΝΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
8 ) ΑΝΔΡΟΜΑΝΕΤΣΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 122
9 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 118
10 ) ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114
11 ) ΜΗΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 113
12 ) ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 77
13 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 46

Πηγή: messolonghinews.gr

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 11 Οκτωβρίου 2023 17:08