Σάββατο, 25η Μαίου 2019 3:14:πμ
eklogesdytika banner final
Τρίτη, 14 Μαϊος 2019 17:46

Δήμος Αγρινίου: Τα ψηφοδέλτια όλων των κοινοτήτων

Γράφτηκε από τον
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Το ΑγρίνιοCulture.gr παρουσιάζει σήμερα τα ψηφοδέλτια όλων των κοινοτήτων του δήμου Αγρινίου, όπως αυτά ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο

Σε ένα δήμο, όπως ο δήμος Αγρινίου, με εννέα περιφερειακές δημοτικές ενότητες και δεκάδες τοπικές κοινότητες, η… δεύτερη κάλπη των δημοτικών εκλογών που έφερε ο “Κλεισθένης” αποκτά ιδιαίτερη σημασία για το τελικό αποτέλεσμα και όσον αφορά τη δημαρχία…

Η ιδιαιτερότητα αυτών των εκλογών είναι ότι υπάρχουν αρκετά ανεξάρτητα ψηφοδέλτια για τις τοπικές κοινότητες που δεν ταυτίζονται με τους συνδυασμούς που διεκδικούν τη δημαρχία. Υπάρχουν όμως και αρκετά ψηφοδέλτια στις τοπικές κοινότητες που κατέρχονται με το “χρίσμα” και το έμβλημα των διεκδικητών της δημαρχίας. Θα πρέπει ωστόσο να σημειωθεί ότι πολλά τοπικά ψηφοδέλτια εκ πρώτης όψεως μοιάζουν ανεξάρτητα, ωστόσο τα ονόματα που φέρουν παραπέμπουν… εμμέσως πλην σαφώς στους συνδυασμούς υποψηφίων δημάρχων. Τυπικά όμως από τη στιγμή που δεν χρησιμοποιούν όνομα ή το έμβλημα κάποιου κεντρικού συνδυασμού θα πρέπει να θεωρηθούν ανεξάρτητα.

Δήμος Αγρινίου: Τα ψηφοδέλτια όλων των κοινοτήτων

Καταγράφονται λοιπόν στο δήμο Αγρινίου 19 τοπικά ψηφοδέλτια με το όνομα του συνδυασμού του Γιώργου Παπαναστασίου, 10 τοπικά ψηφοδέλτια με το «γαρύφαλλο» της «Λαϊκής Συσπείρωσης» του Τ. Παπανικολάου, δύο ψηφοδέλτια με το όνομα του συνδυασμού του της Χριστίνας Σταρακά και δύο ψηφοδέλτια με το όνομα του συνδυασμού του Σταύρου Καμμένου. Από ποσοτική λοιπόν άποψη, με 19 τοπικά ψηφοδέλτια, φαίνεται πως ο συνδυασμός του Γ. Παπαναστασίου έχει καταφέρει να έχει σημαντική διείσδυση στις τοπικές κοινότητες, ενώ τηρουμένων των αναλογιών και τουλάχιστον σε σχέση με τους υπόλοιπους συνδυασμούς η «Λαϊκή Συσπείρωση» κάνει την έκπληξη με 10 τοπικά ψηφοδέλτια.

Ο συνδυασμός «Αγρίνιο Νέα Αρχή Τόπος να Ζεις» του Γ. Παπαναστασίου κατεβάζει τοπικά ψηφοδέλτια στις κοινότητες Λυσιμαχείας, Αγίου Κωνσταντίνου, Αγρινίου, Δοκιμίου, Καλυβίων, Καμαρούλας, Άνω Κερασόβου, Ζευγαρακίου, Κάτω Κερασόβου, Ματαράγκας, Καινουργίου, Νέας Αβόρανης, Αγίου Ανδρέου, Καλλιθέας, Παραβόλας Γουριωτίσσης, Καστρακίου, Λεπενούς, Οχθίων και Στράτου. Η «Λαϊκή Συσπείρωση» έχει δικά της ψηφοδέλτια στις τοπικές κοινότητες Αγγελοκάστρου, Κλεισορρευμάτων, Αγίου Κωνσταντίνου, Αγρινίου, Καλυβίων, Γραμματικούς, Καινουρίου, Παναιτωλίου, Γαβαλούς και Παραβόλας. Ο συνδυασμός της Χρ. Σταρακά «Αγρίνιο Μπορείς» έχει δικά του τοπικά ψηφοδέλτια στις κοινότητες Αγρινίου και Νέας Αβόρανης. Η Ανεξάρητη Ενωτική Πρωτοβουλία του Στ. Καμμένου «κατεβάζει» τοπικά ψηφοδέλτια στις κοινότητες Αγρινίου και Λεπενούς.

Δημοτική Ενότητα Αγγελοκάστρου

Κοινότητα Αγγελοκάστρου
1. “ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΓΚΕΒΕΝΤΖΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΔΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΝΔΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΟΥΤΙΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2. “ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟ”
ΖΑΡΛΑΚΟΥΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΛΟΒΟΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΠΙΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΤΟΒΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΡΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. “ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ – ΝΕΑ ΑΡΧΗ”
ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΖΑΡΝΑΒΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΡΑΠΤΗ-ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Κλεισορρευμάτων
1. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΓΟΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΞΗΡΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΠΛΕΞΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.“ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ”
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΚΡΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Λυσιμαχείας
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΕΜΠΙΛΗ ΑΡΓΥΡΗ – ΑΝΤΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΑΦΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δημοτική Ενότητα Αγρινίου

Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου
1. “ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ”
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΑΚΟΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΓΚΟΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΑΒΕΡΔΑ – ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΤΣΙΚΑΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΜΑΡΝΕΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΑΡΑΪΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΑΣΤΑΥΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΟΣΜΑ

Κοινότητα Αγίου Νικολάου Τριχωνίδος
Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Αγρινίου
1.“ΑΓΡΙΝΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ”
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ-ΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
ΓΡΑΒΑΛΟΥ-ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΙΔΑ-ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΚΟΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΚΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΑΜΨΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ-ΜΕΡΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΟΥΜΕΛΗ ΧΑΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΛΠΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΑΚΑΡΔΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΑΪΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2.“ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΒΕΛΟΥΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΒΛΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚOΛΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΚΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΜΥΡΙΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΕΛΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
ΤΣΟΛΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ

3. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ”
ΓΕΡΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΙΤΣΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΑΖΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΕΡΤΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ
ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΙΟΥΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΑΛΕΞΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΞΕΝΟΦΩΝ
ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΞΑΞΙΡΗ ΖΩΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ
ΤΖΕΡΤΖΕΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Κοινότητα Δοκιμίου
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΛΙΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ”
ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΕΛΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΟΛΗ- ΜΑΛΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. “ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΙ”
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΑΜΠΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΣΧΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Κοινότητα Καλυβίων
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΗΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ – ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΕΛΩΝΗ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΟΛΥΑΝΘΗ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

2. “ΚΑΛΥΒΙΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ”
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΑΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

3. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΜΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Καμαρούλας
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΑΓΓΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΚΑΣΣΑΒΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. “ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑ”
ΔΑΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝ
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα  Σκουτεσιάδας
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αρακύνθου

Κοινότητα Ανω Κερασόβου

1.  “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΟΛΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΙΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΩ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ”
ΓΚΟΥΒΡΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα  Γραμματικούς
1. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ”
ΑΛΕΡΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕΤΣΙΝΗ ΤΑΤΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΥΣΕΒΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΨΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. “ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ”
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
ΒΗΤΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΠΑΤΙΝΑ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΥΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΑΛΕΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΟΥΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα  Ζευγαρακίου
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΖΗΣΙΜΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

2. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΟΠΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ”
ΒΑΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΚΟΚΟΡΩΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Κάτω Κερασόβου
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΠΑΝΙΤΣΑ – ΤΖΑΝΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΣΙΑΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΣΙΑΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. “ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ”
ΔΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΣΙΑΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΖΩΗ του ΗΛΙΑ

Κοινότητα Ματαράγκας
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΓΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΓΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
ΜΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΣΚΙΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Κοινότητα  Παππαδατών
1. “ΠΑΠΑΔΑΤΕΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ)”
ΖΗΣΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΞΟΥΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.“ΠΑΠΠΑΔΑΤΕΣ” 
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΥΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΑΠΑΡΑ(ΤΣΑΜΗ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΚΟΥΛΙΔΗ (ΤΣΑΦΑ) ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεστιέων

Κοινότητα  Καινουργίου
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ-ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ”
ΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΕΛΙΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ
ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΟΛΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. “ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ-ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ”
ΓΡΙΒΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΜΠΙΣΔΟΥΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΖΑΧΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΨΙΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. “ΕΠΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ”
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΣΠΥΡΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΤΥΛΙΟΥ-ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΣΥΜΕΩΝ

4. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΟΡΟΒΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΦΛΩΡΟΣΚΟΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. “ΜΕΛΛΟΝ ΘΕΣΤΙΕΩΝ”
ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΓΚΡΙΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΓΡΑΨΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Κοινότητα Νέας Αβόρανης
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ”
ΑΡΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΕΡΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ

2. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΝΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΠΑΓΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΒΑΡΝΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Παναιτωλίου
1. “ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ”
ΚΑΠΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΟΥΚΟΥΜΕΛΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΤΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

2. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟ”
ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΡΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΚΟΥΜΕΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΠΕΣΥΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΞΕΥΓΕΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΨΕΙΜΑΔΑ-ΜΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

3. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΛΟΥΜΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. “ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ”
ΓΕΡΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΓΑΝΙΑ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα  Προσηλίων
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΜΠΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΜΠΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μακρυνείας

Κοινότητα Αγίου Ανδρέου
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΑΡΜΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΔΡΙΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΛΑΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΥΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΟΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ”
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΗΖΥΘΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα  Ακρών (Λιθοβουνίου)
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Γαβαλούς
1. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ”
ΒΛΑΧΟΥ-ΑΝΔΡΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ-ΜΠΕΣΙΡΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΟΥΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΔΑΝΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΤΣΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

2. “Γαβαλού Νέο Ξεκίνημα”
ΚΑΛΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΡΟΜΗΛΑ-ΣΑΡΑΓΚΑΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΠΑΡΔΑΚΗ-ΣΙΑΛΕΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΛΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΑΡΑΓΚΑΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΝΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. “ΓΑΒΑΛΟΥ” ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ”
ΑΝΔΡΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΞΟΥΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΥΦΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΥΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΑΥΖΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΥΖΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΓΙΑΛΙΑ ΑΡΣΕΝΟΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΙΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΟΥΦΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Κοινότητα  Δαφνιά
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Κοινότητα  Κάτω Μακρινούς
1. “Ανεξάρτητη Ενωτική Πρωτοβουλία Κάτω Μακρυνούς”
ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΣΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΥΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2. “Ενωτική Πρωτοβουλία Κάτω Μακρυνούς”
ΓΑΛΑΤΣΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΣΕΚΟ ΝΤΕ ΣΟΟΥΖΑ ΜΑΡΓΑΡΑ ΝΤΙΝΑ του ΑΝΕΥ ΠΑΤΡΟΣ

3. “ΜΑΚΡΥΝΟΥ-ΜΠΡΟΣΤΑ”
ΒΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΣΑΠΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ0Σ του ΑΧΙΛΛΕΑ

4. “Μπορούμε…Αλλιώς για το χωριό”
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΑΡΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΨΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα  Καψοράχης (Παλαιοχωρίου)
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΒΔΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μακρινούς
1. “ΝΕΟΙ άνθρωποι ορίζοντες” 
ΖΑΡΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΣΑΠΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΜΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. “ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΔΡΑΣΗ”
ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΡΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα  Μεσαρίστης
1. “ΜΕΣΑΡΙΣΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ”
ΔΑΣΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΡΚΑΔΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΠΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. “Προοδευτική Συμμαχία”
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΚΟΥΤΡΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. “ΣΥΝΕΧΕΙΑ”
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΛΑΜΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΑΝΤΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΑΦΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα  Ποταμούλας Μεσολογγίου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων :
ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα Τριχωνίου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νεάπολης

Κοινότητα  Ελαιοφύτου
1. “ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ ΚΟΙΝΌΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑ”
ΚΟΤΙΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ3. ΜΗΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕΤΑΡΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. “ΕΝΟΤΗΤΑ-ΑΝΑΝΕΩΣΗ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΉ”
ΔΕΜΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΪΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα  Μεγάλης Χώρας
1. “ΜΕΓΑΛΗ ΧΩΡΑ-ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ”
ΛΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΕΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΜΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΝΤΑΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα  Νεάπολης
1. “ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ”
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΚΑΡΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. “ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ”
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. “ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗ” 
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ συζ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΑΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΩΜΑ
ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΕΤΑΡΟΥΔΑ – ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΤΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Σπολάιτης
1. “ΣΠΟΛΑΪΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ” 
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΕΛΗΣΑΡΙΑ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΝΤΑΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΣΑΓΑΝΗ-ΦΡΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. “ΣΠΟΛΑΪΤΑ 2019”
ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΥΡΙΣΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παναιτωλικού

Κοινότητα Αγίας Βαρβάρας
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων

ΓΚΡΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
Κοινότητα Αγίας Παρασκευής
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Καστανούλας
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Κερασέας
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σιτομένων
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Σκουτεράς
1. “ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ” 
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΙΑΝΝΟΚΩΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΟΥΦΛΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΦΩΤΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. “ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ” 
ΒΑΣΙΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΡΙΒΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΡΙΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παραβόλας

Κοινότητα  Αφράτου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων  :
ΑΥΓΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Καλλιθέας
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ” 
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΛΙΩΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΚΟΛΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΑΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΤΑΚΗ

Κοινότητα Κυρά Βγένας
Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΚΑΡΑΝΤΖΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΤΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Λαμπιρίου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Νερομάννας
1. “ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ”
ΒΕΝΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ
ΚΑΡΤΕΡΗ – ΜΟΛΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΡΙΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΡΙΒΛΗ – ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. “ΟΜΟΝΟΙΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΞΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΡΕΠΑΝΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα  Παλαιοκαρυάς
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΚΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Κοινότητα Παντανάσσης
1. “ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑ”
ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. “ΣΥΝ-ΕΡΓΑΣΙΑ”
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΔΑΡΑΒΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΜΠΑΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Παραβόλας
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ – ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΡΕΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΚΟΤΙΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. “ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ”
ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

3. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ”
ΚΟΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. “ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ”
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕΛΙΜΑ ΜΑΝΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΕΛΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΙΚΝΑ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα  Περιστερίου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Κοινότητα Σπαρτιά
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων:
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παρακαμπυλίων

Κοινότητα Αγαλιανού
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίω
ΔΗΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΠΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα  Αγίου Βλασίου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΜΕΝΤΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Κοινότητα  Αμπελίων
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΓΕΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΗΛΙΑ

Κοινότητα  Κυπαρίσσου
1. “ΝΕΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ”
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΠΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΑΨΙΟΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. “ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ”
ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
ΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΣΑΜΨΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΩΤΟΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Πεντακόρφου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΝΤΑΛΙΑΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Ποταμούλας Τριχωνίδος
1. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ”
ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΘΩΜΑ
ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΠΙΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. “ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ” 
ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΒΑΣΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Κοινότητα Σαργιάδας
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων ,
ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΕΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ

Κοινότητα Σιδήρων
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΚΟΥΚΟΥΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Κοινότητα Χούνης
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα  Ψηλοβράχου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Στράτου

Κοινότητα Γουριωτίσσης
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΟΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΠΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. “ΓΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ ΟΡΑΜΑ”
ΑΡΓΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΛΙΑΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα  Καστρακίου
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΟΥΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2. “ΚΑΣΤΡΑΚΙ”
ΜΠΑΖΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΑΒΒΑ
ΜΠΑΡΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
ΝΤΑΒΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΑΧΑΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΙΑΚΑΠΕΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Κοινότητα  Κυψέλης (Σφήνας)
1. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΥΨΕΛΗ”
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΝΤΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Κοινότητα  Λεπενούς
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΑΓΓΕΛΗ ΟΛΓΑ – ΑΛΕΞΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΝΤΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΚΟΥ
ΜΟΥΡΤΖΑΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΙΩΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΖΑΜΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΤΖΑΡΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΨΗΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ”
ΖΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΘΩΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΩΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΕΠΕΝΟΥΣ”
ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΓΑΛΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΙΤΟΥΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΝΙΑΟΥΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ
ΣΤΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. “ΛΕΠΕΝΟΥ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ”
ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΩΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΤΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΦΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

5. “ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ…”
ΓΑΛΑΝΟΥ ΧΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΗΛΙΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΧΡΥΣΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΠΕΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΑΠΤΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Ματσουκίου
1. Ενιαίο ψηφοδέλτιο μεμονωμένων υποψηφίων
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ
ΜΕΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Οχθίων
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΤΟΥΜΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΟΛΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΤΙΜΟΛΕΩΝ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

2. “ΟΧΘΙΑ ΔΥΝΑΤΑ”
ΑΔΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΩΗ
ΚΑΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Κοινότητα  Ρίγανης
1.  “ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΓΑΝΗΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ”
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΡΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα  Στράτου
1. “ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ”
ΓΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΟΥΒΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΤΣΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΠΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. “ΝΕΑ ΣΤΡΑΤΟΣ”
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΗΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

agrinioculture.gr

 

Share this
Συντακτική Ομάδα

Oι υπεύθυνοι ενημέρωσης της παρούσης Ιστοσελίδας.

Τελευταία άρθρα στην ίδια κατηγορία

 agriniobestofgr  resetmedia
 BANNER SIDEBAR 345Χ300 Γ1
BANNER SIDEBAR 345Χ300 Γ2

Τελευταία Άρθρα

hmerologio ekdiloseon